Tahminler 1 X 2 Üst Alt Tahmin
21.05 11:00 England U17 - Finland U17 %41 %25 %34 %66 %34 2.5 Üst
21.05 11:00 Holstebro - Skanderborg %56 %25 %19 %62 %38 2.5 Üst
21.05 11:00 Kaupanger - Amazon Grimstad %46 %23 %31 %61 %39 2.5 Üst
21.05 11:00 Příbram U21 - Hradec Králové U21 %38 %33 %29 %55 %45 2.5 Üst
21.05 11:00 Taufkirchen - Wacker Innsbruck %15 %15 %70 %92 %8 2.5 Üst
21.05 11:00 Zorka-BDU - Niva-BelCard %72 %5 %23 %88 %12 2.5 Üst
21.05 11:00 SønderjyskE - ASA %25 %6 %69 %75 %25 2.5 Üst
21.05 11:30 HB - EBS / Skála %44 %0 %56 %88 %12 2.5 Üst
21.05 12:00 Weinberg - Speyer %58 %16 %26 %75 %25 2.5 Üst
21.05 12:00 Randers - Lyngby %72 %22 %6 %44 %56 1
21.05 12:00 Aragvi Dusheti - Borjomi %42 %14 %44 %64 %36 2.5 Üst
21.05 12:00 Alta - Elverum %33 %25 %42 %66 %34 2.5 Üst
21.05 12:00 USV Jena II - Eintracht Frankfurt %33 %16 %51 %83 %17 2.5 Üst
21.05 12:00 Macao - Sporting CP II %41 %8 %51 %41 %59 2.5 Alt
21.05 12:00 Sindelfingen - Union Berlin %33 %16 %51 %58 %42 2.5 Üst
21.05 12:00 KÍ - B36 %77 %11 %12 %83 %17 2.5 Üst
21.05 12:00 Istiqlol - Panjsher %76 %15 %9 %69 %31 1
21.05 12:00 Sigma Olomouc U21 - Viktoria Plzeň U21 %71 %21 %8 %78 %22 2.5 Üst
21.05 12:00 Middelfart - Kjellerup %28 %50 %22 %35 %65 2.5 Alt
21.05 12:30 PSV / Eindhoven - PEC Zwolle %44 %5 %51 %94 %6 2.5 Üst
21.05 12:30 Twente - Ajax %38 %22 %40 %61 %39 2.5 Üst
21.05 12:30 Mecklenburg Schwerin - Hansa Rostock %15 %38 %47 %46 %54 2.5 Alt
21.05 12:30 Villingen - Linx %64 %7 %29 %78 %22 2.5 Üst
21.05 12:30 Husumer SV - Weiche Flensburg %38 %23 %39 %61 %39 2.5 Üst
21.05 12:30 Bayreuth - Schweinfurt %22 %27 %51 %61 %39 2.5 Üst
21.05 12:30 Blumenthaler SV - Hastedt %15 %23 %62 %76 %24 2.5 Üst
21.05 12:30 SK St. Johann - Hall %15 %23 %62 %53 %47 2
21.05 12:30 Erndtebrück - Paderborn %16 %25 %59 %33 %67 2.5 Alt
21.05 12:30 Wismut Gera - Carl Zeiss Jena %41 %16 %43 %75 %25 2.5 Üst
21.05 13:00 Arminia Bielefeld II - Eintracht Rheine %61 %5 %34 %55 %45 1
21.05 13:00 Avan Academy - Banants II %53 %0 %47 %76 %24 2.5 Üst
21.05 13:00 Rot Weiss Ahlen - Sprockhövel %43 %18 %39 %81 %19 2.5 Üst
21.05 13:00 TuS Haltern - Paderborn 07 II %66 %8 %26 %66 %34 2.5 Üst
21.05 13:00 Gandzasar II - Ararat II %38 %16 %46 %72 %28 2.5 Üst
21.05 13:00 Gütersloh - Hammer SpVg %22 %27 %51 %27 %73 2.5 Alt
21.05 13:00 Westfalia Herne - ASC 09 Dortmund %30 %23 %47 %69 %31 2.5 Üst
21.05 13:00 Alashkert II - Lori %38 %7 %55 %76 %24 2.5 Üst
21.05 13:00 Pyunik II - Erebuni %66 %6 %28 %93 %7 2.5 Üst
21.05 13:00 Kaan-Marienborn - Lippstadt 08 %46 %23 %31 %46 %54 2.5 Alt
21.05 13:00 Rilindja - Hødd II %66 %8 %26 %100 %0 2.5 Üst

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir